O nás

fifitoys.sk rozprávkový e-shop inšpirovaný deťmi

Radosť nosíme až k vám domov

Fifitoys.sk vzniklo, aby prinášalo úsmevy na tvárach tých najvzácnejších ľudí na svete. Sami sme rodičia a preto starostlivo vyberáme prémiové hračky a potreby pre deti. Najmä tie, ktoré plnia účel zábavy a zároveň rozvíjajú ich zmysly a kreativitu od útleho veku. Na našej online podpore sme pripravení poradiť vám s akýmikoľvek otázkami ohľadom výberu toho správneho produktu a objednávku doručíme bezpečne k vašim dverám už do 48 hodín. Kvalitu nášho sortimentu držíme vysoko, ceny však stále nízko, aby si u nás vybral to svoje skutočne ktokoľvek. Vybavte svoje deti všetkým, čo potrebujú, nech v kráľovstve najmenších panuje vždy radosť a dobrá nálada.

Čo o nás povedali ostatní

Na fifitoys.sk som vybrala mojim najmenších všetko, čo potrebovali. Oceňujem, že pre rozličný detský tovar nemusím navštevovať viaceré miesta, ale všetko nájdem spoľahlivo priamo tu. Veľká spokojnosť.

VeronikaZákazník

Našiel som tu kvalitné hračky, ktoré sa doma tešia neutíchajúcej pozornosti mojich detí. Komunikácia zo strany obchodu a rýchla dodávka tovaru boli bezproblémové, nemám čo vytknúť.

PeterZákazník

Najviac oceňujem širokú ponuku tovaru a prozákaznícky prístup. Keď som si nevedela rady s výberom, ochotne mi pomohli pomocou online podpory a vyriešili moju požiadavku k spokojnosti. Ďakujem, určite sa sem vrátim 🙂

DominkaZákazník

Na čo sa špecializujeme

Robiť radosť najmenším
100%
0%
Hračky pre deti
97%
0%
Drevené hračky
55%
0%
Potreby pre najmenších
75%
0%
Prémiové značky
80%
0%
Deti dávno vedia, že draci existujú. Vďaka hračkám len zistia ako sa dajú poraziť.